Amerikan Park Lambası Nedir?

Dünya’da araçlar için üretimi gerçekleştirilen farklı ve özel cihazlar bulunmaktadır. Görüntü olarak harika olan bu sistemler, otomobillere modern bir yapı sunarak trafikte çok fazla dikkat çekmesini sağlar. Bunlardan bir tanesi olan Amerikan Park Lambası, genel olarak tek amaçla insanların karşısına çıkmaktadır. Araçla seyir halindeyken aktif olan bu özellik, park lambaları açıkken sinyal lambasının da kısık şekilde yanmasını sağlar.

Eşsiz bir görüntü oluşturan bu sistemi dilediğiniz şekilde manuel olarak ayarlayabilmeniz mümkündür. Farklı modülleri de bulunan Park Lambalarının en popüler olanı KCX Ayarlı Amerikan Park Modülüdür. Bu modül, tamamen üst kalitede, 1. Nesil ve özel üretim olarak sizlerle buluşuyor. Tiryaki Oto olarak her detayına dikkat ettiğimiz cihazın, kurulumundan kullanımına kadar bütün adımlarında destek vermekteyiz. Sitemizde bulunan ilgili bağlantılardan Amerikan Park Lambasını satın alabilir, hızlı kargo seçeneğiyle aracınıza takabilirsiniz. 

Amerikan Park Lambası Neden Isınıyor?

Amerikan Park Lambası, 2022 yılı içerisinde sürücülerin çok fazla tercih ettiği modüllerden bir tanesidir. Araca harika bir görüntü sunan sistem, uzun ömürlü olan ve dilediğiniz zaman açıp kapatabildiğiniz bir yapıdadır. Özellikle lambayı takmanızla birlikte trafikte aracınız modern bir görüntüye geçerek dikkat çekmesi oldukça basitleşir. Bu güzel özelliklerinin yanında sürücüler bazı sorularla karşılaşabilmektedir. Bunlardan bir tanesi olan neden fazla ısındığı problemi, büyük tedirginlik yaratabiliyor. O yüzden bu başlığımızda bu sorunun cevabını vereceğiz.

Ayarlanabilir Amerikan Park Lambasının ısınma nedenleri farklılık gösterebilmektedir. İlk olarak ısınmasına neden olan şey akım derecesinin normalden daha yüksek seviyede olmasıdır. Bu tür bir durumla karşılaşırsanız direkt olarak araç içerisinden, manuel şekilde ışık şiddetini düşürebilirsiniz. Bunun yanında ikinci olarak değinmemiz gereken şey doğru montaj yapılmamasıdır. Eğer ki taktığınız ürünün kablo bağlantıları doğru bir şekilde gerçekleşmediyse lamba olduğundan daha fazla ısınır, sorun yaratmaya başlar.

Son olarak ise montaj edilen kablolar iyi izole edilmemiş olabilir. Özellikle olumsuz hava koşullarında lambanın çok fazla ısındığını fark ettiyseniz yüksek ihtimalle lamba kabloları doğru şekilde izole edilmemiştir. Bütün bu ihtimallerin sonucunda bahsedeceğimiz şey elbette doğru bir montaj işlemi gerçekleştirilmesidir. O yüzden cihazı oto elektrik hakkında yeterli bilgiye sahipseniz monte etmenizi öneriyoruz. Aksi taktir de sigorta kutusunda bambaşka sorunlar, fazla ısınma ve akünün çabuk tükenmesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Amerikan Park Lambası Aküyü Bitirir mi?

Amerikan Park Lambası son kalite ve yüksek teknoloji ürünü olarak bilinen bir cihazdır. Cihazın harika tasarımıyla birlikte herhangi bir zorluk yaşamadan kurabilmeniz mümkündür. Bağlantı kablolarıyla birlikte gönderilen sistem, basit ve etkili bir yapıya sahiptir. İçerisinde yer alan şemasıyla birlikte kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında farklı kişilerden de yardım alarak bağlantı kurabilmeniz mümkündür.

Otomobilinize modern bir görüntü sunan Amerikan Park Modülü, gücünün çoğunu aküden alarak ışık akımını sağlar. 12V aküye sahip olan bütün araçlarda bu modülü takarak kullanabilmeniz mümkündür. Parklar kapalı iken herhangi bir akım tüketimi gerçekleştirmeyen sistemi dilediğiniz zaman ON/OFF seçeneğiyle kapatıp açabilirken, ışık şiddetini de manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Akünüze fazlasıyla değer veren sistem normal modüllere göre daha uzun ömürlü bir cihazdır. Bu yüzden aracı ne kadar çok kullandığınıza bağlı olarak aküden alınan güç değişiklik gösterecektir.

Tiryaki Oto olarak kompakt ve 1. nesil yapıya sahip olan bu harika cihazı tamamen özel üretimle sizlerle buluşturmaktayız. Ürün hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizde yer alan bağlantılardan kolaylıkla ulaşabilir ve inceleme gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön