Amerikan Park Modülü Aküyü Bitirir mi?

Ayarlanabilir Amerikan Park Modülleri kullanım olarak popüler ve çokça tercih edilen bir sistemdir. Sistemin kullanım amacı öncelikle park lambaları açık haldeyken sinyal lambalarının da kısık şekilde yanmaya devam etmesini sağlamaktır. Tercih olarak farklı modelleri de bulunan bu yapı, otomobilin daha modern bir hale bürünmesini sağlayarak eşsiz bir görüntü verir.

Aracına yeni montaj yapmış kişiler genel olarak bazı soru işaretleriyle kalabilmektedir. Bu sorulardan bir tanesi olan Amerikan Park Modülü Aküyü Bitirir mi? oldukça fazla sorulan sorulardandır. Satışını gerçekleştirdiğimiz Park Modülü, normal modüllere göre daha az akım kullanan bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü olması için tamamen yeni nesil üretilen sistem, kullanıma bağlı olarak akünün kendi gücünü tespit eder ve ona göre akım sağlar. Bunun yanında 12V güce sahip olan bütün akülerde KCX Ayarlı Amerikan Park Modülleri kullanılabilmektedir.

Tiryaki Oto olarak satışını gerçekleştirdiğimiz modüllerin ışık şiddeti manuel ve isteğe bağlı ayarlanabilmektedir. Bu yüzden aküden alınan akım da tamamen belirli miktarda olmaktadır. Yeni teknoloji sistemini kullanan ayarlanabilir modüller, aracınızın ışık akımına göre kendisini ayarlayabilmektedir. Sizler de bu harika sistemden faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan Ayarlı Amerikan Park Modülleri bağlantılarını kullanarak hızlı kargo seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Amerikan Park Modülü Yasal mıdır?

Amerikan Park Modülü, Türkiye’de kullanımı yaygın olan ve şahsi aracınıza harika bir görüntü sağlayan sistemdir. Yapının kullanım amacı kişilere göre değişse de üretimi tek bir alanda yapılarak bütün otomobillere sunulmuştur. Park lambanız açıkken sinyal lambalarının da kısık şekilde yanmasını sağlayan Park Modülleri, normal görüntüsünden daha estetik bir yapıya geçer. Böylelikle trafik içerisinde daha fazla dikkat çekerek bambaşka bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Park Modülleri ülkemizde herhangi bir geçersizliği olmayan sistemdir. Sistem tamamen yasaldır ve muayenelerin tamamından geçebilmektedir. Kullanımı sürücülerin rahat edebilmeleri için tasarlandığından kolaylıkla aktif hale getirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun yanında sistemi özel kılan farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Hiçbir şekilde ısınma problemi yaşatmaması, ışık şiddeti ayarlanabilmesi, araç tesisatına zarar vermeden montaj yapılabilmesi ve sigorta korumalı olması Ayarlanabilir Park Modülünün oldukça fazla popüler yapmaktadır.

Amerikan Park Modülü Muayeneden Geçer mi?

Tiryaki Oto olarak satışa sunduğumuz 1. Kalite Amerikan Park Modülleri tamamen özel üretimlerdir. Otomobilini kişisel zevkine göre dizayn etmek isteyen herkes bu modül sayesinde trafikte daha modern bir araç görünümüne kavuşabilir. Özellikle ayarlanabilen bu sistem dilediğiniz zaman ON/OFF seçeneklerinden faydalanarak kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Çok merak edilen sorulardan bir tanesi olan muayene sorusu sürücülerin Amerikan Park Modülünü taktırdıktan sonra akıllarında çokça kalan problemlerden bir tanesidir. Öncelikle belirtmek istiyoruz ki aracınız muayeneden geçerken park modülü üzerinde olursa herhangi bir problem yaratmayacaktır. Sadece sistemi OFF konumuna getirerek devre dışı bırakmanız yeterlidir.

Ayarlanabilir Park Modülleri kullanım olarak estetik bir ve sağlam bir yapıdadır. Soğuk hava koşullarına göre oldukça dayanıklı olan bu sistem, düzgün bir şekilde monte edilmezse dayanılmaz hale gelerek kabloları zarar görebilir. Bu yüzden montaj işlemini yaparken yeterli bilgiye sahip değilseniz oto elektrikçiden faydalanarak montaj yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tiryaki Oto olarak satışını gerçekleştirdiğimiz yeni nesil, 1. Sınıf kaliteye sahip ve dayanıklı sistem, uzun bir kullanıma sahiptir. KCX Ayarlı Amerikan Park Modül, piyasaya göre daha uygun fiyatlarda sunularak aracınıza harika bir görüntü sunmaktadır. Ürünü satın almak için site içerisinde yer alan bağlantıları takip edebilir, hızlı kargo seçeneğiyle hemen satın alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön