Amerikan Park Modülü Fenni Muayeneden Geçer mi?

Amerikan Park Modülü, araç içerisinden kontrol edilebilen ve görünüş olarak harika bir yapıya sahip olan sistemdir. Park lambanız açıkken devreye giren yapı, sinyal lambalarının kısık bir biçimde yanmaya devam etmesini sağlamaktadır. Sistem farklı türlerde modülleri de bulunarak sürücülerin araçlarını diledikleri gibi dizayn etmesinde etkili olmuştur. Özellikle modern araç yapınızı değiştirmek istiyorsanız Ayarlı Amerikan Park Modülleri büyük bir önem taşıyacaktır.

Fenni muayene araçların en büyük noktasından en küçük noktasına kadar kontrol edilme işlemidir. Detaylı kontrol ile birlikte aracın içerisine binecek kişilerin ve etraftaki canlıların güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu neticede kısaca otomobilin trafiğe çıktıktan sonra çevreye verebileceği zarar var mı yok mu şeklinde kontrol edilmektedir. Özellikle üzerinde durduğumuz Amerikan Park Modülleri bu alanda rahatlıkla muayeneden geçebiliyor. Hiçbir zararı olmayan sistem, tamamen manuel şekilde kontrol edilebildiği için herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Bunun yanında ON/OFF seçeneği bulunan yapıyı dilediğiniz vakit kapatıp açabiliyorsunuz.

Ayarlanabilir Park Modülleri fenni muayeneler içerisinde detaylı bir kontrole tutulmamaktadır. Basit işlem içerisinde muayeneden sorunsuz ve rahatlıkla geçebilmektedir. Bazı sürücüler bu konuda tedirginliğe kapılsa bile herhangi bir sorun yaşamayacağınızı belirtmek istiyoruz. Yalnızca muayeneye girerken sistemi devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır.

Tiryaki Oto olarak benimsediğimiz prensipler gereği KCX Ayarlı Amerikan Park Modülünü yeni nesil ve üst kalitede sunmaktayız. Ürünümüzü incelemek ve detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan ilgili bağlantılardan erişim sağlayabilirsiniz.

Amerikan Park Modülü Avantajları Nelerdir?

Amerikan Park Modülü son yıllarda çokça tercih edilen bir sistemdir. Aracın ön görüntüsünü tamamen değiştiren bu sistem, akşam vakitlerinde kolaylıkla dikkat çeker. Montaj olarak herhangi bir zorluk yaşamadan takabilir ve kullanmaya direkt başlayabilirsiniz. Bunun yanında farklı özelliklerini de öğrenmek istiyorsanız alt kısımda kalan maddeleri takip edebilirsiniz.

 • Takıldıktan sonra uzun bir süre kullansanız bile ısınma problemi yaşatmaz.
 • Modülleri takarken sigortalı korumalı olduğu için sigorta bölümünden herhangi bir sorun yaşamazsınız.
 • Montaj şemasına uygun bir bağlantı yaparsanız aracın tesisatına hiçbir şekilde zarar verilmez
 • Yüksek teknolojik özelliklere sahiptir.
 • Işık şiddetini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Fenni muayeneden kolaylıkla geçer.
 • Akü kullanımı belirli oranda gerçekleşmektedir.

Amerikan Park Modülü Yasal mıdır?

2022 yılı içerisinde araçlar dizayn olarak farklı tasarımlara geçmeye başlamıştır. Tasarım konusunda büyük alana sahip olan Amerikan Park Modelleri de neredeyse her araçta kullanılarak etkin bir yapı haline gelmiştir. İçerisinde bulunan sistem sayesinde ışık şiddetini ayarlayabilmeniz, uzun ömürlü olması ve muayeden kolaylıkla geçebiliyor olması modüllerin kullanılma oranını artırmaktadır. Bunun yanında bazı sürücüler Ayarlanabilir Park Modüllerinin yasal olup olmadığı konusunda endişelenebiliyorlar.

Tiryaki Oto olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Park Modülleri tamamen yasal bir yapıya sahiptir. Hiçbir zorluk yaşamadan kullanabilir ve yasallık hakkında soru işaretlerinizi kafanızdan silebilirsiniz. Yeni nesil olan bu yapıları kullanırken sistemin içerisinde bulunan ON/OFF seçeneği sayesinde dilediğiniz zaman aktif hale getirebilir dilediğiniz zamanda kapatabilirsiniz.

Fenni ve normal muayenelerden kolaylıkla geçebilen bu sistem, diğer modüllere göre basit yapıda olmayarak özel üretimlerdir. Montaj yapılırken ise birkaç adımla işlemi tamamlayabilirsiniz. Ürün içerisinde bulunan park şeması sayesinde hangi adımları izleyeceğinizi rahatlıkla öğrenebilmeniz mümkündür. Lakin aracın elektrik bölümü hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz oto elektrikçilere danışmanızı tavsiye ediyoruz.  

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz boş!Mağazaya dön