Amerikan Park Modülü Ne İşe Yarar?

2022 yılı içerisinde araçlar için üretilen farklı teknolojik ürünler artmaya devam ederken bir yenisi daha eklendi. Amerikan Park Modülü ismi verilen ve sürücülerin görünüş olarak oldukça etkilendiği bu sistem, trafikte aracınıza harika bir görüntü yaratmaktadır. Aracınıza kolaylıkla monte edilebilen modül, aracın park lambaları ile sinyal lambalarının aynı anda sabit şekilde yanmasını imkân tanımaktadır. Böylelikle normal görünüşünden daha farklı bir görüntü yansıtılarak farlarınızda harika bir görünüş elde edebilirsiniz.

Aracını aktif olarak veya normal düzeyde kullanan sürücüler akşamları genellikle sinyal farlarının daha çok dikkat çekmesini isteyebiliyorlar. Özellikle bu alanda kendisini gösteren Ayarlanabilir Park Modülü, normal sinyal lambasına göre on kat daha fazla belirginlik sağlar. Pek çok özelliği bulunan bu yapı, konuyla alakalı olabilecek birçok kazayı da direkt olarak önleyebilmektedir. Açılıp kapanabilir özelliği olan modülün ON/OFF seçenekleri sayesinde araç içerisinden akım derecesi de ayarlanabilmektedir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz sistemler bugüne kadar farklı araçlara takılmış ve herhangi bir sorun yaşanılmadan çalıştırılmıştır. Montaj konusunda paketin içerisinde yazan belirli, sabit adımları takip ederek kolaylıkla otomobilinize takabilmeniz mümkündür. Bu alanda el yatkınlığınız varsa ve takabileceğinize inancınız yüksekse kolaylıkla işlemleri halledebilirsiniz. Fakat oto elektrik hakkında yeterli bilginiz bulunmuyorsa bağlantı işlemini yapmanızı önermiyoruz. Aksi taktir de oluşabilecek olumsuz durumlar aracınıza zarar verebilir. Bu yüzden ilgili yerlere danışarak kolaylıkla KCX Ayarlı Amerikan Park Modülünü aracınıza taktırabilirsiniz.

Amerikan Park Modülü Fiyatı

Ayarlanabilir Park Modülleri ülkemizde ve yurt dışında kullanım olarak çokça tercih edilen bir sistemdir. Sistemin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden olan sinyal farlarını bambaşka bir görüntüye kavuşturmak, aracınıza modern bir görüntü sunacaktır. Normal modüllere göre daha farklı yapıya sahip olan Amerikan Park Modülü, uzun süreli kullanımlarda ise hiçbir sorun yaratmamaktadır. Genel olarak bu noktada akünün çabuk biteceğini düşünen sürücüler, modüllerden uzak durmaktadır. Fakat belirtmek istiyoruz ki park modülleri tamamen isteğinize göre şekillenen, ayarlanabilen bir sisteme sahiptir.

Amerikan Park Modülü, birinci nesil ve üst kalite olarak sizlerle buluşmaktadır. Satışını yaptığımız ürünü sitemizde bulunan bağlantılardan kolaylıkla bulabilir, dilediğiniz kargo seçeneğiyle sipariş edebilirsiniz. Şu anda 139,00 TL’ye satılan modüllerimiz tamamen sigorta korumalı, kolaylıkla montajı yapılabilen ve ısınma problemi yaratmayan bir sisteme sahiptir.

Bütün hava şartlarına karşı korumalı olan yapıyı doğu bir şekilde araca yerleştirdikten sonra herhangi bir problem yaşamdan uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Kurulum olarak ise fazlasıyla kolay olan bu sistemi birkaç hamle içerisinde takabilmeniz mümkündür. Özellikle ürün içerisinde yer alan kurulum şeması ve sitemizdeki ürün videosu bilgi edinmeniz açısından oldukça iyi bir kaynak olacaktır.

Amerikan Park Modülü Özellikleri

Tiryaki Oto olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Amerikan Park Modülleri tamamen yüksek kalitede ve yeni nesil cihazlardır. Uzun süreli kullanımlarda hiçbir sorun yaşatmayan bu sistemler birbirinden farklı model araçlarda da kullanılabilmektedir. Ürün hakkında daha farklı ve değişik özelliklerini de öğrenmek istiyorsanız alt kısımda kalan maddeleri takip edebilirsiniz.

 • Araca yeni takılan veya uzun süredir kullanımı gerçekleşen hiçbir park modülü ısınma yaratmamaktadır. Özellikle sıcak havalarda da bu durum geçerlidir.
 • Montaj işlemi doğru bir şekilde gerçekleştiyse aracın tesisatına hiçbir şekilde zarar verilmez.
 • Sigorta korumalıdır, aracın sigortasına zarar vermez.
 • Işık şiddetini dilediğiniz göreceye göre ayarlayarak görüntüsünü belirleyebilirsiniz.
 • Akünüzü çok fazla harcamayarak belirli miktarda kullanım yapmaktadır.
 • ON/OFF sistemi sayesinde muayene zamanlarında hiçbir zorluk yaşamazsınız.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Amerikan Park Modülleri, yüksek teknolojiye sahip olarak aracınızın bütün sinyal sistemini karşılayabilmektedir. Şehir içerisinde kullanım gerçekleştirildiğinde büyük bir dikkat çeken modülleri sizde almak istiyorsanız sitemizde yer alan bağlantıları takip edebilir, kolaylıkla satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz boş!Mağazaya dön