Amerikan Park Modülü Sinyal Modülü Neden Isınıyor?

2022 yılında otomobil teknolojileri her geçen gün gelişirken bunlardan bir yenisi de Amerikan Park Modülü oldu. Aracınıza farklı görüntü katan ve trafikte oldukça fazla dikkat çeken bu sistem, park lambanız açıkken sinyal lambalarının da kısık bir şekilde yanmasını sağlar. Böylelikle lamba akımı kesintiye uğrayarak sinyal lambaları görünür olmaktadır. Özellikle modern araçlarda sık kullanılan modüller son zamanlarda popüler olarak kullanılma oranı her geçen gün artmaktadır.  

Aracınıza taktırdığınız modülün sürekli ısınma durumu olağan bir şekilde meydana gelebilir. Bu durumlarda Amerikan Park Modülünün ısınma durumunun normal olarak yaşandığını unutmayınız. Modülün iç kısmında taş direnç yer almaktadır. Bu direnç gereci modülün kısık yanabilmesi için harcadığı gücü ısı olarak dirençle birlikte üzerinden atmaktadır. Isınma durumu bu yüzden meydana gelerek normal bir yansıma sağlar. Eğer ki aracınızdaki bu ısı kısık seviyedeyse herhangi problem yaratılmayacağını anlayabilirsiniz. Lakin oldukça yüksek seviyede bir ısı söz konusuysa oto elektrikçilere ulaşarak modüle baktırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tiryaki Oto olarak satışa sunduğumuz 1. Kalite KCX Ayarlı Amerikan Park Modülü Yeni Nesil sistem, oldukça kaliteli ve muayeneden sorunsuz geçen bir yapıdır. Sistemi satın almanızla birlikte uzun süreler kullanabilir ve herhangi sorun yaşamadan monte edebilirsiniz. Isınma durumu test edilen modüllerimizde hiçbir sorunla karşılaşılmayarak uzun saatlerce kullanımda da olumsuzluk görülmemiştir. Sizler de kaliteli ve korunaklı modüllerimizden satın almak istiyorsanız sitemizde bulunan bağlantıları takip edebilirsiniz.

Amerikan Park Modülü Montajı

1. Nesil ve kaliteli bir şekilde üretimi gerçekleştirilen Amerikan Park Modülleri aracınıza bambaşka bir hava katmaktadır. Kurulum sırasında satın alan sürücüler oldukça basit işlemlerle araçlarına sistemleri monte edebilirler. Tiryaki Oto olarak satışını gerçekleştirdiğimiz modül içerisinde belirli bir şema yer alarak yapmanız gereken adımlardan teker teker bahsetmekteyiz. Özellikle eliniz oto elektrik işlemlerine yatkınsa birkaç dakika içerisinde park modülünü aktif hale getirebilmeniz mümkündür.

Park Modülü bağlantısı yapılırken öncelikle sinyale giden bağlantı kabloları kesilmek zorundadır. Bununla birlikte voltaj ve ampülün olduğu bölgelere modül bağlantıları takılarak ek yapılır. Bu noktada kesinlikle sigortayı iptal etmeyerek modülü aracın korunaklı bir bölümüne monte etmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi taktir de modüller yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenerek bozulma tehlikesi geçirebilirler.

Monte etme konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz ve belirtilen aşamaları yapamayacağınızı düşünüyorsanız direkt olarak oto elektrikçilerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. İşlemleri oldukça kısa süren bu sistemi aracınıza monte ettikten sonra trafik içerisinde büyük bir değişim gözlemleyeceksiniz.  

Amerikan Park Modülü Aküyü Bitirir mi?

Ayarlı Amerikan Park Modülleri normal koşullara göre daha az akım kullanan bir cihazdır. Cihaz parklar kapalıyken akım tüketimini sıfıra kadar indirir. Montaj kablolarıyla bağlanabilen bu sistem, 12V aküye sahip olan bütün araçlarda kullanılabilmektedir. Özellikle müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi olan aküyü bitirip bitiremeyeceği sorusu oldukça tedirginlik yaratabilmektedir. Öncelikle belirtmek istiyoruz ki modüller aküye bağlı olarak çalışmaktadır. Oldukça az bir akım kullanılıyor ve akü bu olaydan çok küçük bir şekilde etkilenmektedir. Yani kısa vadede kesinlikle hızlı tüketim gerçekleşmeyeceğini söyleyebiliriz.

Akü konusunda ışık şiddeti de ayarlanabilen bu cihaz, açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir. Akünün çok fazla kullanıldığını düşünüyorsanız sistemi OFF konumuna getirerek trafiğe modülün kullanılmayan biçimiyle çıkabilirsiniz. Tamamen sürücülerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmesi ve rahatlıkla kontrol edilebiliyor olması Amerikan Park Modülünü oldukça fazla ön plana çıkarmaktadır. Sitemizde aktif olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Ayarlı Modüllerden sizler de faydalanarak otomobilinize bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön