Ayarlı Amerikan Park Modülü Nedir?

Modern araçların gelişmesiyle birlikte otomobilleri kişisel zevklere göre ayarlamakta oldukça popüler bir hal almıştır. Herkesin aracın istediği yerini kendi isteğine ve güzel gelen şekilde ayarlayabiliyor olması arabaları daha özel yapmış, daha da şık bir konuma getirmiştir. Özellikle bu alanda ön plana çıkan gereçlerden bir tanesi de Ayarlanabilir Amerikan Park Modülüdür. Modül, park lambalarının açık olması halindeyken sinyal lambalarının da kısık bir şekilde yanmasını sağlar. Böylelikle araç kullanırken sinyal lambalarınız klasik duruşundan oldukça etkili bir görünüme geçecektir.

Amerikan Park Modüllerinin modifikasyonları yapılırken belirli bir modülün kullanılması gerekmektedir. Bu modül elektrik devresidir ve kesinlikle ihtiyaç duyulmaktadır. Cihazı satın aldıktan sonra direkt olarak arabaya montaj yapmak istiyorsanız belirli bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz Park Modülü içerisinde kuruluma aşamasının en başından sonuna kadar belirli göstergelerle cihazın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Lakin yeterli bilgiye sahip değilseniz ve eliniz yatkın değilse oto elektrikçilere ulaşarak kolaylıkla kurulum yaptırabilirsiniz.

2022 yılı içerisinde popülerliği hızla yükselen modül, aracınıza bambaşka bir görüntü sağlayarak daha fazla dikkat çekmesine neden olacaktır. Kısa sürede tamamlanabilen cihazın normal park modüllerine göre daha kaliteli ve sağlam bir yapıya sahip olduğundan net biçimde bahsedebiliriz. İçerisinde bulunan bütün malzemeler 1. Sınıf kalitede ve uzun bir kullanım için oldukça uygundurlar. Trafikte popülerliğini sürekli koruyan cihaza sizler de sahip olmak istiyorsanız sitemizde bulunan bağlantılardan kolaylıkla ürüne erişebilir, uygun fiyata aracınıza harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Ayarlı Amerikan Park Modülü Zararlı Mıdır?

KCX Ayarlı Amerikan Park Modülleri arıza lambasına karşı geliştirilmiş, tek bir modül ile birlikte sağ ve sol sinyali rahatlıkla kontrol edebildiğiniz ve kısa devre koruması bulunan bir sistemdir. Sistemi kullanmaya başlamanız ile birlikte herhangi bir zorluk yaşamadan rahatlıkla aktif hale getirebilirsiniz. Modern araçların tamamında hiçbir koşul olmadan kullanılabilen park modülü, zararı olmayan bir sistemdir. Yalnızca modülü arabaya monte ederken elinizin yatkın olması halinde takmanızı öneriyoruz. Aksi taktir de monte işlemi içerisinde aracın farklı yerlerine zarar vererek olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz.

Park Modüllerinde araca zarar vermeme konusunda dikkat edilmesi gerekilen bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise sigorta bölümünün iptal edilmemesi gerektiğidir. Eğer ki modülü takarken sigorta bölümünü iptal ederseniz beklediğinizden daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında kablo kısımlarının (devrenin) aracın korunaklı bölümlerine yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü yapılan kötü bir montaj zamanla kopabilir ve çabuk eskime yaşatabilir. Yüksek teknolojiye sahip olan Ayarlanabilir Amerikan Park Modüllerinin sigortaya karşı korumalı ve bütün hava koşullarına uygun bir şekilde oluşturulduğundan da rahatlıkla söz edebiliriz.

Ayarlanabilir Amerikan Park Modülü Fiyatları

Ayarlanabilir Amerikan Park Modülleri normal modüllere kıyasla daha etkili bir cihazdır. Cihaz, kullanım özelliği olarak istenilen zamanda kullanılabilmekte ve rahatlıkla kapatılabilmektedir. Özellikle insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan muayene zamanlarında modülün çıkarılıp çıkarılmayacağı sorusu akıllarda büyük soru işareti bırakabiliyor. Eğer ki bu durumla karşılaşırsanız park modülünü kapatarak herhangi olumsuzluklara maruz kalmazsınız. Bunun yanında farklı bir özellik ise ışık şiddetini trafiğe çıktığınız andan itibaren kolaylıkla ayarlayabilmenizdir.

Tiryaki Oto olarak Ayarlı Amerikan Park Modülünü piyasadan daha uygun bir seviyede sizlerle buluşturuyoruz. Yeni nesil ve 1. Sınıf kaliteye sahip olan bu cihazı 139,00 TL’ye sitemizdeki bağlantılardan erişebilir, hızlı kargo seçeneğiyle elde edebilirsiniz. Kurulum olarak kolaylıkla paket içerisindeki adımı inceleyebilir ve sitemizde yer alan videoya göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön