Bagaj Altı Kayar Led Cezası Var mı?

Bagaj Altı Kayar Led, sağa-sola sinyal verdiğinizde, geri vitese taktığınızda veya frene bastığınızda devreye giren bir led ışıktır. Ledin kullanılma amaçları oldukça farklı olsa bile görünüş olarak herkesi etkilediği için araçların dizaynında sıkça kullanılabiliyor. Kayarlı biçiminde çalışan bu ledlerde bazı sürücüler cezasının olup olmadığını veya muayeneden geçme konusunu sorabiliyorlar. Tiryaki Oto olarak bu yazımızda konuya detaylı açıklama getirerek, bilgiler aktaracağız.

Bagaj Altı Kayar Led ve farklı ledler rahatlıkla muayeneden geçebilmektedir. Herhangi bir sorun yaratmayacak bu ledler hafif kusur olarak sayılır ve muayeneden onay almanız için kesinlikle engel olmayacaktır. Özellikle son gelen belirtilerden sonra Bagaj Altı Kayar Ledler hakkında hiçbir sorun olmayacağına da değinilmişti. Araçlarda bazı sürücüler ledler konusunda kısa ve uzun farların beyaz olmasını sorun olarak görse bile bu hiçbir problem yaratmayacaktır. Rahatlıkla Bagaj Altı Kayar Led’i kullanabilir, aracınızın dizaynı içinde kullanabilirsiniz.

Bagaj Altı Kayar Led Özellikleri

Bagaj Altı Kayar Ledler son zamanlarda ülkemizde de fazlasıyla kullanılarak dikkat çekmeye başlamıştır. Sürücüleri etkileme konusunda oldukça başarılı olduğundan söz edebileceğimiz ledler bazı durumlarda soru işaretleriyle kalabilmektedir. Özellikle ledlerin özellikleri ve hangi avantajları sağladığını öğrenmek isteyen kişiler olabiliyor. O yüzden alt kısma Bagaj Altı Kayar Led’in en çok belirgin olan özelliklerinden detaylı olarak bahsettik.

 • Bagaj Altı Kayar Led çeşitlerine göre uzunluğu değişiklik gösterebilmektedir
 • Ürünü araca takmak oldukça kolay ve birkaç işlemde tamamlanabilmektedir
 • Çoklu renk seçeneği sayesinde değiştirebilmeniz mümkündür
 • Görünüş olarak göz yormaz ve her yere uyum sağlar
 • Işık kaynağını led şeritlerden almaktadır
 • Muayeneden sorunsuz şekilde geçmektedir

Aracınıza trafik içerisinde büyük şıklık katacak olan Bagaj Altı Kayar Led, son nesil teknolojiyle geliştirilmiştir. Birinci sınıf malzemelerle üretilen bu ledler, herhangi bir cezası olmayan ve hiçbir sorunu olmayan ürünlerdir. Otomobilinize ledler sayesinde harika bir görüntü sunabilir, ceza konusunda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz boş!Mağazaya dön