Clio 4 Far Sensörü Montajı Nasıl Yapılır?

Far Sensörü araçlarınızda otomatik bir yapıya sahip olan, far denetimini tamamıyla kendi başına değerlendirip hareket eden bir asistandır. Bu sistem çok programlı ve yapısal olduğu için çoğu sürücü araçlarını satın alır almaz taktırmaktadırlar. Özellikle araçlarıyla sürekli olarak seyahat eden, çalışan ve kullanmayı kolaylaştıracak hamleler yapmak isteyen kişiler Far Sensöründen genellikle yararlanıyorlar.

Fan Sensörünü aracınıza taktırdıktan sonra gündüz araca gelen ışık miktarı oldukça fazlaysa otomatik olarak kapalı konumda tutmaktadır. Aniden bir karanlık ortama geçiş yaparsanız (örneğin; tünel, garaj vb.) farlarınızın kısa olanlarını direkt olarak yakarak işinizi kolaylaştırıyor. Akşam vakitlerinde ise tespit ettiği karanlık miktarına göre farlarınızın uzunlarını veya kısalarını yakmaktadır.

Clio araçlarda da oldukça fazla tercih edilen Far Sensörü özellikle fiyatının uygun olmasıyla da bilinmektedir. Genellikle sürücüler araçlarını kullanışlı hale getirmek istedikleri için farklı Oto Elektronik aletlerini kullanmaktadır. Bu kısımda Tiryaki Oto olarak bünyemizde bulundurduğumuz onlarca üründen uygun fiyatta faydalanmak için Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Clio 4 Far Sensörü Montajını yapmak için gerekli bilgilere sahip değilseniz Uzman kişilerden veya firmamız bünyesinden destek isteyebilirsiniz. Tiryaki Oto olarak satışa sunduğumuz Far Sensörü cihazların modüllerinde tipine göre bağlantı tamamen değişmektedir. Bu modüllerin içinden bağlantı şeması çıkmaktadır ve ona göre montajını basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön