Dacia Duster Far Ayar Düğmesi Nerede?

Dacia Duster modellerde far ayar düğmesi ya da far kumandası olarak bilinen sistem, dış aydınlatmayı etkinleştirerek ayarlamaktadır. Bölgenin kullanımı genellikle sürücüler tarafından ekran ve gösterge aydınlatılması için kullanıldığı da bilinir. Dacia Duster modellerini yeni kullanmaya başlayan bazı sürücüler bu etkili düğmenin nerede olduğun bilmeyerek problemler yaşayabiliyor. O yüzden bu yazımızda detaylı olarak nerede olduğundan bahsederek yardımcı olmaya çalışacağız. 

Dacia Duster modellerinde far ayar düğmesi, koltuğa oturduğunuz zaman direksiyonun sol kısmında kalmaktadır. Burada yer alan panelden direkt olarak düğmeye ulaşabilirsiniz. Bunun yanında farklı modellere göre de değişiklik gösterebilen far ayar düğmesi, bahsettiğimiz bölgede bulunmuyorsa kullanım kılavuzuna bakılarak bulunabilir.

Dacia Duster modellerinde far yar düğmesini bulduktan sonra ayar yapmak istiyorsanız bu durum, aracın kaput kısmından yapılmaktadır. Ayar düğmesini bu bölgeden bularak alyan anahtarı sayesinde manuel olarak yapabilmeniz mümkündür.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön