Dacia Duster Radyo Kodu Nerede?

Dacia Duster sürücülerinin en çok zorlandığı konulardan bir tanesi olan radyo kodu, bulması zor ve detaylı bir işlemdir. Sürücüler bu işlem konusunda fazlasıyla çaba sarf ettikleri için Tiryaki Oto olarak en kısa ve basit şekilde nasıl bulabileceğinizi anlattık. Bu bilgileri alt kısımda kalan paragraftan öğrenebilirsiniz.

Dacia Duster araçlarda radyo kodu bölgesini bulmak biraz uğraştırıcı bir işlemdir. Radyo kodunu bulmayı üç farklı alana bölerek anlatmak istiyoruz. İlk olarak eski model Duster’larda teybiniz çıkarılabiliyorsa bu bölgeyi direkt olarak çıkartıp arka kısmındaki seri numarasını bulabilirsiniz. Bu seri numarası ile birlikte internet üzerinden araştırma yaparak teyp kodunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

En çok kullanılan ilk yöntemden sonra ikincil bir işlemden bahsetmek istersek bu nokta servise giderek teyp kodunu öğrenmektir. Oldukça pratik bir işlem olan bu yöntem maksimum 10 dakikanızı alarak, düşük maliyetler karşılığında yapılır. Son olarak ise Dacia Duster markasına ait yetkili servisleri arayarak şasi numarasını belirterek teyp kodunu öğrenebilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön