Dacia Sandero Cam Suyu Nerede?

Ülkemizde kısa ve uzun yollarda sıklıkla kullanılan modellerden bir tanesi olan Dacia Sandero, büyük bir tercih oranıyla karşı karşıya kalmaktadır. Aracın kullanım bakımından rahatlık sunuyor olması, bütün sürücüleri etkileyerek modele yöneltmektedir. Sandero modellerinde özellikle yeni sürücü olmaya başlayan kişiler Cam Suyu Deposunun bulunması konusunda sorun yaşayabiliyorlar. Bu noktada Tiryaki Oto olarak hangi noktada ve nasıl bulabileceğinizi kısa bir şekilde açıklayacağız.

Dacia Sandero modellerinde cam suyu bölgesini arıyorsanız bahsedeceğimiz bölgeden rahatlıkla bulabilmeniz mümkündür. Araç kaputunu açtıktan sonra her araba modellerinde olduğu gibi sembolize olarak yerleştirilen mavi kapaklı cam suyu deposunu görebilirsiniz. Bölgenin bulumu zor olmayarak oldukça belirgin bir şekilde kaput tarafında yer almaktadır. Eğer ki bulamaz ve bulmakta zorluk çekerseniz direkt olarak kullanım kılavuzuna bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Cam suyunu kullanım konusunda da kısa bilgi vermemiz gerekirse, kapağı açtıktan sonra huni yardımı ile suyu yavaş bir şekilde dökmeniz gerekmektedir. Dolum konusunda herhangi bir tereddütte kapılmanıza gerek yoktur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön