Dacia TCE Ne Demek?

Dacia model araçlarda herkesin sık duyduğu ve popülerliğiyle bilinen kavramlardan bir tanesi de ‘’TCE’’ ifadesidir. TCE, 7 ileri vites gücüyle geliştirilerek hız konusunda bir numaralı motor sistemlerinden bir tanesidir. Alanında tek olan Dacia, yeni model araçlarının tamamında bu sistemi kullanarak sürücülere eşsiz bir deneyim sağlayabiliyor.

TCE sistemleri ilk olarak Formula 1 yarış arabaları için tasarlanmış, daha sonra normal otomobiller içinde kullanılmaya başlanmıştır. Çift kavrama sistemleri bulunan bu yapı içerisinde yüksek emiş gücü bulunur ve araç istenildiği zaman olduğundan daha yukarıda bir performans sergiler. Motor sistemi TCE sayesinde hız kontrolünü kendi yaparak sürücüye de harika bir hizmet sağlamaktadır.,

Dacia, üretimini sağladığı TCE yapısını benzinli motorları için en uygun şekilde tasarlamıştır. Uzun yol deneyimlerinde hızlı bir sürüş sağlamak ve dilediğiniz gibi kontrol altına almak istiyorsanız bu sistem benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Son olarak uzun seneler boyunca araç kullanmak istiyorsanız Dacia’nın TCE hizmetinden faydalanarak yüksek teknolojinin zevkini yaşayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön