Fiat 500l Şase Numarası Nerede?

Şase numarası bir diğer adıyla araç kimlik numarası uluslararası alanda aracınızın bir kimliği niteliğindedir. Bu numarayla birlikte otomobilin üretim yılı, nerede üretildiği, araç tipi ve motorunun ne olduğu tarzındaki bütün detaylı özellikleri bulabilmeniz mümkündür. Fiat 500l araçlarda da tek bir yerde bulunan bu sistem yeni sürücüler için bazen soru işareti yaratabiliyor. O yüzden bugünkü yazımızda Fiat 500l Şase Numarası Nerede sorusunu en net şekilde cevaplayacağız.

Fiat 500l araçlarda şase numarası bütün araç çıkış yıllarında aynı yere konumlandırılmıştır. Aracın sağ ön koltuğunun alt kısmında kalan bu yeri, koltuğu geriye doğru yaslayarak görebilirsiniz. Buradaki bölmede beyaz bir parça şase numarasını gösterecektir.

Bütün modellerde bu numara genellikle aynı yerde bulunmaktadır. Kolaylıkla bularak bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. 17 haneli olan bu seri numara aracınız için büyük bir önem kapsayarak sadece belirli yerlerde kullanmanız gerekmektedir. Araç satın alma vb. işlemlerde de araç parçalarını doğrulamak için çokça kullanılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön