Fiat Brava Kaput Açma Kolu Nerede?

İtalyan araba üreticilerinden bir tanesi olan Fiat, sürücülerine rahat bir araç deneyimi yaşatmak için bambaşka modeller ortaya koymaktadır. Bu modellerden bir tanesi olan Fiat Brava oldukça konforlu ve rahat bir araçtır. Yeni sürücü olmaya başlayacakların tercih ettiği araçlardan olan model, 5 kapılı bir aile otomobili şeklinde geçiyor.

Sadece altı yıl içerisinde üretilip üretimi durdurulma noktasına gelmiştir. Az önce bahsettiğimiz yeni sürücüler bazı durumlarda Fiat Brava modellerindeki kaput açma kolunun nerede olduğunu bilemeyebiliyor. Bu yüzden sizlere Fiat Brava Kaput Açma Kolu Nerede sorusunu net olarak yanıtlayacağız.

Fiat Brava araçlarında ve diğer Fiat model araçların tamamında kaput açma yöntemi birebir aynı olmayabiliyor. Özellikle Brava modellerinde kaputu açmak için aracın sol ön kapısında bulunan alt bölmede kırmızı bir mandal yer almaktadır. Bu mandalı kendinize doğru çekerek kaputu açılır konuma getirebilirsiniz. Kaputu tam olarak açmak içinse kaputun önüne geçtikten sonra Fiat logosunun alt tarafında kalan mandalı yukarıya doğru iterek kilidi açabilirsiniz. Kaputu açtıktan sonra direkt yukarıya kaldırıp sağ tarafta bulunan mandaldan konumlandırabilirsiniz. Bu işlemlerle birlikte kaput açmayı tamamıyla öğrenmiş oldunuz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön