Fiat Doblo Cam Suyu Deposu Nerede?

Cam suyu araçlar içerisinde önemli olarak gözükmeyen ama aracınızdan da eksik tutmayacağınız bir parçadır. Parçanın Fiat Doblo içerisinde kullanılması için yapılan Cam Suyu Deposu normal modellere göre farklı bir noktaya konumlandırılmıştır. Alt kısımda bahsettiğimiz yerden cam suyu deposunun nerede olduğuna net olarak ulaşabilirsiniz.

Fiat Doblo Cam Suyu Deposu kaputun içerisinde, sağ farın iç kısmında yani tampon içerisine uzanan bölümde yer almaktadır. Mavi kapaklı simgesel olan bu depoyu oldukça kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Özellikle yeni araç alan sürücüler bu konularda acemi olduğu için bu işlemin normal olduğundan söz edebiliriz. Bahsettiğimiz noktada cam suyu deposu yer almıyorsa direkt olarak aracınızın kullanım kılavuzuna göz atabilirsiniz.

Cam suyu araç camının çizilmesini, lekelerin ve farklı tipteki kirlerin de gitmesini sağlar. Yaz ayları içerisinde doğal olarak antifriz cam sularının kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Buraya normal su da tercih edilebilir. Lakin kış ayları içerisinde kesinlikle antifriz kullanarak aracınızı desteklemelisiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön