Fiat Fiorino Yedek Lastik Nerede?

Fiat Fiorino 1977 yılından bu yana üretimi yapılan ve kullanım olarak eşsiz detaylara sahip bir araçtır. Aracın kullanılmaya başlanmasından bu yana 4. Nesile geçen üretim, öncelikle şehir içine yönelik yapılmıştır. Otomobilin genel kullanım nedeni ve sınıfı hafif ticari araç şeklinde geçebiliyor. Yeni sürücü olan kişiler modeli tanımaya başlarken önemli bir konu olan stepnenin nerede olduğunu da merak edebiliyorlar. O yüzden bugün sizlere Fiat Fiorino Yedek Lastik Nerede sorusunu yanıtlayacağız.

Fiat Fiorino araçlarda yedek lastik yani stepne belirli bir yerde bulunmaktadır. Aracın alt tarafında bulunan yedek lastik, oldukça zor bir şekilde çıkarılıyor. Lastiğe erişmek istiyorsanız öncelikle bagaj giriş kısmındaki cıvataları gevşetmeniz, ardından söküm işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Böylelikle yedek lastiğe ulaşabilirsiniz.

Stepne bütün araçlarda büyük bir öneme sahiptir. Aracınızla seyir halindeyken olası durumlardan birisi olarak lastiğiniz patlayabilir veya tehlikeli bir duruma girebilir. O yüzden hiçbir şekilde stepneyi otomobilinizden eksik etmemelisiniz. Fiat Fiorino araçlarda bambaşka yerde konumlandırılan bu sistem, her araç için üretilerek belirli yerlerde tutulmalıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön