Fiat Linea Ön Isıtma Bujisi Nerede?

Linea araçlar yedek parça sorunu olmayan, her türlü yolda konfor sağlayan bir araçtır. Aracı kullanan herkes uzun ve şehir içi fark etmeksizin ne kadar konforlu bir sürüş deneyimi yaşattığının farkına varır. Bunun yanında araç içerisinde sürücülerin bulmakta en sık zorlandığı parçalardan bir tanesi de ön ısıtma bujisidir. Bu bujiler Linea araçlarda oldukça kolay bir yere konumlandırılmıştır. Alt kısımda bulunan paragraftan ön ısıtma bujilerinin nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Fiat Linea araçlarda bujiler kaputta yer almaktadır. Ön ısıtma bujileri de aynı şekilde motorun olduğu bölümde bulunmaktadır. Aracınız seyir halindeyken ön ısıtma bujileri hata verdiyse kendi bilginiz olsa dahi müdahale etmenizi önermiyoruz. Bu bujileri araç motor ustaları değiştirerek gerekli müdahaleyi doğru bir şekilde yaparlar. Bunun yanında bahsettiğimiz noktada bujiler yer almıyorsa aracınızın kullanma kılavuzunu takip edebilirsiniz.

Ön ısıtma bujileri dizel motorlarda silindirleri çalıştırmadan önce devreye giren, burayı ısıtan bir parçadır. Parçanın farklı alanlardan ziyade burada kullanılması büyük bir önem taşımaktadır. Eğer ki bozulduğunu veya hata verdiğini görüyorsanız direkt olarak servislere gidip yaptırmanızı öneriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön