Fiat Marea Kaput Açma Kolu Nerede?

Fiat, İtalyan taraflı bir üretici olarak ülkemizde çokça tercih edilen bir markadır. Markanın önde gelen serilerinden bir tanesi ola Marea, orta sınıf otomobil şeklinde adlandırılmaktadır. Modelin ilk tanıtımı 1996’da yapılarak ABD’ye sunulmuş, ardından Türkiye’ye gelmiştir. Sürücüleri gerek şehir içi gerekse uzun yol kullanımında çokça memnun eden model şu anda da fazlasıyla tercih ediliyor.

Fiat Marea aracını yeni kullanmaya başlayan kişiler bazı konularda acemi olabilmektedirler. Bu konulardan bir tanesi olan kaputun nasıl açılacağı meselesi aslında bakarsanız basit bir işlemdir. Öncelikle Fiat Marea araçlarda kaput açma kolu, direksiyonun alt kısmında kalmaktadır. Bu bölgeden kola erişerek tek hamlede açabilmeniz mümkündür. Kolu kendinize doğru çekerken fazla çekmemenizi ve nazik bir şekilde davranmanızı tavsiye ediyoruz.

Marea model araçlar motor açısından fazlasıyla güçlü serilerdir. Eski araba biçiminde konumlandırılsa bile zamanının en iyisi denilebilir. Bunun yanında donanım olarak da üst model olan seri, direksiyon hakimiyeti yumuşak sistemlerden bir tanesidir. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön