Fiat Marea OBD Soketi Nerede?

Fiat Marea araçlar konfor olarak zamanın en rahat modellerinden bir tanesidir. Motor olarak sürücüyü asla pişman etmeyeceği düşünülen bu araç öncelikli olarak ABD’ye sunulmuştur. 2000’li yılların başında ülkemize giriş yapan seri, yakıt tasarrufu konusunda da eşsiz bir deneyim sağlıyor. Beygir gücü olarak ise büyük bir performans sergileyebilme kapasitesine sahiptir.

Marea, her türlü özelliği bünyesinde barındıran bir araçtır. Modeli yeni kullanamaya başlayan sürücüler bazı durumlarda parçaların yerini öğrenmek veya değiştirmek isteyebiliyorlar. Bu parçalardan bir tanesi olan OBD Soketi araç içerisinde oldukça basit yerlerde konumlandırılmıştır. Alt tarafta bulunan paragraftan detaylı olarak Fiat Marea OBD Soketi Nerede cevabını bulabilirsiniz.

Fiat Marea araçlarda OBD Soketi kaputun iç tarafında bulunmaktadır. Kaputu açtığınız zaman sağ bölümde bulunan sigorta kutusunun yanında bulunmaktadır. Görsel olarak ise 3 pinli bir sokettir. Konumu oldukça kolay bulunabilen bu soket, kontrol ünitesiyle tespit cihazını birbirine bağlamaktadır. Bu görevinin yanı her türlü tespiti yaparak sürücüye bildirmek için tasarlanmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön