Hakkımızda

Otomotiv sektörü kendi içinde çeşitli alt başlıkları olan bir endüstridir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu alanda çalışan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan bir kısmı otomotiv sektöründe imalat yaparken bir kısmı da sadece satış noktasında hizmet vermektedir.  Öte yandan  teknolojide yaşanan gelişmelere paralel olarakartık internet siteleri, e-ticaret kanalları ve sosyal medya mecraları üzerinden de satış yapılmaktadır. 

Firmamız ağırlık olarak oto elektronik, yedekparça ve aksesuarları satan bir firmadır ve aynı zamanda doğrudan sıcak satış yapmakta ve online pazaryerleri üzerinden de satışlarına devam etmektedir. Tiryaki Oto, ürün yelpazesini günden güne çeşitlendirmekte ve bu ürün yelpazesini Instagram üzerinden güncel olarak paylaşmaktadır.

Firmanın politikaları gereği Tiryaki Oto, üretim faaliyetinde bulunmamaktadır. Kendi alanında son derece başarılı olan markaların ürünleri, uygun fiyatlar eşliğinde müşterilere sunulmaktadır. Bu kapsamda yakın bir zamanda Würth markasıyla işbirliğine gidilmesi planlanmaktadır.

Tiryaki Oto, satışını yaptığı bütün ürünlerin arkasında durmakta ve garanti temin etmektedir. Alanında uzman kadrosu ile müşterilerine en hızlı ve uygun alternatifler sunan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin en güvenilir çevrim-içi alışveriş sitelerinden olan Trendyol’da, ücretsiz kargo seçeneğiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Tiryaki Oto, gerek ürün kalitesi gerekse satış sonrası destek hizmetleri bakımından alanında yetkin bir firmadır ve Türkiye genelinde ağlarını genişletmektedir.

Vizyonumuz

Tiryaki Oto olarak firmamızın en büyük vizyonu, 2030 yılına kadar otomotiv sektöründe elektronik, oto yedek parça ve aksesuarları konusunda Türkiye’de lider bir konumda yer almak ve söz konusu alanlardaki yetkinliği tüm otoritelerce kabul edilen bir firma olmaktır.

Firmamız, uzun vadede ürünlerini yurt dışına ihraç etmeyi planlamakta ve sektöründe ilham verici bir konumda yer almayı amaç edinmektedir.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu, hizmet vermekte olduğumuz alanda güvenilir, kendi milli çizgi ve kalitemizden ödün vermemektir. Otomotiv sektörünün gereksinimleri doğrultusunda hizmet vermek, satış yaptığımız insanlar ile uzun vadeli kalıcı iletişimler kurmak; çözüm odaklı bir anlayış içinde olmak, müşteri memnuniyeti ile satış yapmak, otomotiv sektöründe örnek bir firma haline gelmek maksadıyla araştırmacı-geliştirmeci yaklaşımdan taviz vermemek, tüm müşterilerimize eş değer yaklaşmak, aynı zamanda çalışanlarının da memnuniyetini önemseyen ve buna uygun çalışan bir firma olmak da ayrıca firmamızın misyonları arasındadır.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön