Hangi Amerikan Park Modülü Daha İyi?

Amerikan Park Modülleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte modern araçlara rahatlıkla uygulanabilen bir cihaz haline gelmiştir. Son zamanlarda büyük oranda tercih edilen bu cihaz, park lambalarınız açıkken sinyal lambalarının kısık bir şekilde yanmasını sağlar. Işık şiddeti kolaylıkla ayarlanabilir ve 12v aküye sahip olan bütün araçlarda kullanılabilmektedir. Tamamen yasal olan sistemler herhangi bir problem yaşatmaz ve birinci sınıf kaliteye sahiptirler.

Amerikan Park Modülleri iki farklı modele sahiptir. Bunlar standart Ayarsız Amerikan Park Modülü ve Ayarlı Amerikan Park Modülüdür. Şemalarından kurulumuna kadar oldukça kolay biçimde araca monte edilebilen bu sistem, 2022 yılında çokça tercih edilen ve popüler olan bir yapı haline gelmiştir. Fiyat olarak uygun olan modüller tamamen aracın görüntüsünü daha güzel bir yapıya getirmeye ve trafikte sinyal ampullerinin farklı görüntülenmesine olanak sağlar.

Bahsettiğimiz iki farklı modülün yanında Tiryaki Oto olarak satışa sunduğumuz KCX Ayarlı Amerikan Park Modülü bütün modellere göre oldukça kaliteli, sade ve yeni nesil araçlara uygun bir cihazdır. Cihazı satın almanızla birlikte içerisinde bulunan şemayı kullanarak bağlantısını sağlayabilirsiniz. Özellikle teknik bilgileriniz mevcutsa bağlantı kurmanız birkaç hamleyle tamamlanabilir. Lakin teknik bilginiz yok ve detay olarak zorlanacağınızı düşünmekteyseniz direkt olarak oto elektrikçilere başvurmanızı öneriyoruz.

Amerikan Park Modülü Nasıl Bağlanır?

Yeni nesil Amerikan park modülleri eski tiplere göre oldukça kaliteli bir yapıdadır. Görünüş olarak aracınıza bambaşka hava katan bu sistem, Tiryaki Oto olarak en kaliteli şekilde sizlerle buluşuyor. Teslim alacağınız paket içerisinde gerekli kurulum şeması bulunmaktadır. Bu alandan yeterli bilginiz bulunmaktaysa Amerikan Park Modülünü aracınıza montajlayabilirsiniz. Fakat elektrik konusunda yeterli el yatkınlığınız bulunmuyorsa oto elektrikçiler sayesinde kolaylıkla işlemleriniz tamamlatabilmeniz mümkündür.

Amerikan Park bağlanırken sinyale giden bağlantı kabloları kesilerek voltaj ve ampulün olduğu bölgelere takılır. Devamında Park lambalarının olduğu bölmeden ek yapılarak Park Voltajı tamamlanmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey sigortanın asla iptal edilememesi gerektiğidir. Bunun yanında devreyi suya karşı korunaklı kısımlara yerleştirerek olumsuz hava şartlarından korumalısınız. Son olarak bağlantı yaparken dikkat etmeniz gereken şey ise kablo bağlantılarını fazlasıyla iyi izole etmenizdir. Aksi taktir de yapılan bağlantılar kendiliğinden koparak modülü iptal eder.  

Aracınıza Amerikan Park Lambası sistemini takarken herhangi bir zarar görsün istemiyorsanız şemada belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir. Uygun yapıldığı taktir de herhangi problem yaşatmayan bu sistem, yüksek teknolojik devreye sahip olarak araçlardaki en profesyonel ürünlerden bir tanesidir.

Amerikan Park Modülü Özellikleri Nelerdir?

KCX Amerikan Park Modülleri normal park modüllerine göre donanımlı ve her türlü zarara karşı korunaklı üretilmiştir. İçerisinde yer alan farklı yapılar sayesinde sistem uzun yıllar boyunca kullanılabilerek aracınıza farklı bir hava katar. Satışını yaptığımız modüllerin diğer özelliklerini merak ediyorsanız alt kısımda bulunan maddelere göz atabilirsiniz.

 • Isınma problemi yaratmaz.
 • Sigortalı korumalı, yüksek teknoloji devreye sahiptir.
 • Montaj şemasına uygun bir bağlantı yapıldığı takdirde aracın tesisatına zarar vermeden montajı mümkündür.
 • Işık şiddeti ayarlanabilmektedir.
 • Sinyal vermenizle birlikte diğer kısımlar devre dışı kalarak tek bir bölge yanar.
 • Ayarlanabilir olması sayesinde muayene zamanlarında kapatılabilmektedir.

Kullanım amacınız tek seçenekte kaldığı için trafik içerisinde oldukça rahat bir sürüş yaşayabilirsiniz. Görünüm olarak da aracınıza farklı bir hava katabilecek KCX Ayarlı Amerikan Park Modülü yeni nesil biçiminde Tiryaki Oto’da yer almaktadır. Sitemizdeki bağlantıları takip ederek uygun fiyattan kaliteli bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz boş!Mağazaya dön