Honda Civic Fd6 Boya Kodu Nerede?

Honda model araçlar tutulmaya başladığından bu yana Civic modelleri çok fazla üretilmeye başlanmıştır. Sürücülerin gerek tasarım gerekse konfor açısından oldukça rahat bir deneyim yaşamaları Civic’i daha da ön plana çıkarmıştır. 2007-2012 seneleri arasında Fd6 kasa kodlu olarak üretilen Civic modelleri benzersiz şekliyle üretime girmiştir.

Sürücülerin çokça dikkatini çeken bu model, her gün talebi artan bir araçtır. Sürücüler bu eşsiz arabada bazı durumlarda boya kodunu arayabiliyorlar. Kolay yere konumlandırılan bu kodları alt kısımda kalan paragraftan okuyarak nerede olduğu hakkında direkt bilgi edinebilirsiniz.

Honda Civic Fd6 aracında boya kodu sabit bir yerde bulunmaktadır. Bu kod araçların şoför kapılarının aralık bölümünde yer alır. Buradan direkt olarak okuyup elde edebilirsiniz. Bunun yanında sol ön kapıda da bulunabilmektedir. Özellikle söylediğimiz bazı noktalara dikkat etmeyen sürücüler boya kodunun nerede olduğunu bulamayabiliyorlar. Bu yüzden bulmakta zorlanırsanız direkt olarak araç kullanım kılavuzunu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön