Honda Spacy Şase Numarası Nerede?

Honda Spacy, şehir içi trafiğinde en fazla kullanılan modellerden bir tanesidir. Kalabalık trafik günlerinde oldukça zor ilerliyorsanız Spacy size büyük oranda kolaylık sağlayacaktır. Pratik ulaşım aracını kullanmak için yalnızca B ehliyetine sahip olmanız yeterlidir. Bunun yanında fiyatı fazlasıyla ucuzdur ve kullanımı çokça hafiftir. Honda Spacy kullanmaya yeni başlayan sürücüler bazı durumlarda şase numarasına ihtiyaç duyabiliyorlar. Yer olarak oldukça basit noktaya konumlandırılmış bu numarayı alt kısımda bulunan paragraftan öğrenebilirsiniz.

Şase numarası Honda Spacy modellerde ön camın sol alt bölümünde yer almaktadır. Bunun yanında farklı çıkış tarihlerinde ve modellerinde plakanın üzerinde bulunan etikette de yazabiliyor. O yüzden bahsettiğimiz bölgeleri biraz aramayla birlikte kolaylıkla bulabilirsiniz.

Farklı noktalarda konumlandırılabilen bu numara, bütün motosiklet ve arabalar için özel bir kimlik niteliğindedir. 17 hanelidir ve bütün bilgileri bu numara içerisine kayıtlı olarak işlenir. Uluslararası piyasada bambaşka bir ülkeye gitseniz bile numarayı kullanarak model hakkında bilgi verebilmeniz mümkündür. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön