Led Xenon Göz Alır mı?

Led Xenon, kullanım alanlarının çokluğundan dolayı sürücülerce tercih edilmektedir. İlk çıktığı andan itibaren genellikle özelliklerinden ve görünüşünden etkilenen sürücüler araçlarına direkt olarak bu parçayı taktırıp daha güzel bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorlar. Led Xenon parçalarının göz alma konusunda ilk önce insandan insana değişmektedir diyebiliriz. Aracınız Mercekli farda ise herhangi bir göz alma problemi yaşamazsınız lakin kullandığınız far merceksiz ise takılırken konumlandırılması oldukça önemlidir. Aksi taktirde aracınızı kullanırken hem sizin hem de karşıdan gelen sürücünün gözünü oldukça fazla rahatsız edebilir. Özellikle akşam saatlerinde araç kullanan kişiler kısa ve uzun yola çıktığında bu parçayı kullanırlarsa yolu net bir şekilde göreceklerdir. Bu sayede ise kontrol deneyimini kendilerine göre ayarlamaları daha kolay hale gelecektir.

Tiryaki Oto firması olarak sizlere sunduğumuz Oto Elektronik parçaları kendi isteklerinize göre şekillendirebilir ve yararlanabilirsiniz. Bütün bunların arasında en işlevli parçalardan olan Led Xenon bütün araç kullanan sürücülerin işine yarayabilecek bir parçadır. Özellikle akşamları ve geceleri aracınızı sık sık kullanıyorsanız kullanmanız sizlere rahat bir deneyim sunacaktır. Whatsapp hattımızdan hızlı bir şekilde iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Led Xenon Montajı Nasıl Yapılır?

Aracınızda kullanmak istediğiniz Led Xenon modelini belirledikten sonra yapılacak en temel işlev doğru bir şekilde takılmasını sağlamaktır. Eğer araçların farları hakkında yeterli bilgiye sahipseniz bu konu sizi pek zorlamayacaktır. Lakin bilgilerinizin doğruluğundan emin değilseniz ve zorlanacağınızı düşünüyorsanız Led Xenon takma işlemlerini yapan Servislerden yardım alabilirsiniz.

  • Led Xenon parçamızı takmak için ilk önce aracın eski farlarını çıkartıyoruz.
  • Satın aldığımız farları yerine takıp Balastı bağlıyoruz. Burada Balastı basit bir yere sağlamlaştırmaya çalışmayınız. Aksi taktir de oldukça fazla hasar alabilir.
  • Balastı yerine yerleştirdikten sonra aracımızın farlarını test ederek kullanmaya başlayabiliriz.

Parçamızın montaj işlemi bu kadar basit ve hızlı gerçekleşmektedir. Led Xenon parçasını en uygun fiyata satın almak istiyorsanız Tiryaki Oto ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun için sitemizde bulunan numarayı kullanarak Whatsapp hattımıza mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön