Mercedes Hırsızlık Emniyeti Aktif Uyarısı Ne Demek?

Mercedes, güvenlik bakımından sürücüleri için bambaşka özellikler geliştiren bir markadır. Markanın araç içerisinde kullandığı güvenlik önemleri dışında dış tarafa da farklı özellikler geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi olan ‘’Mercedes Hırsızlık Emniyeti Aktif Uyarısı’’ çok az görüldüğü için sürücüler de panik ve tedirginlik oluşturabilmektedir. O yüzden bu yazımızda konuya detaylı olarak açıklama getireceğiz ve net sonuçlar arayacağız.

Mercedes Hırsızlık Emniyeti Aktif Uyarısı, model içerisinde en nadir görülen sorunlardan bir tanesidir. Araç bu uyarı ile birlikte hırsızlık ve olabilecek araç çekilmelerini önlemek için kendisini tamamen kitlemektedir. Bunun yanında çalınma tarzı bir olay yaşamanızı önlemek için de iç ve dış tarafta bulunan kilitler aracı tamamen kapatır. Bu uyarıyla karşılaştıktan sonra aracı ana anahtarı ile dahi çalıştırabilmenizin mümkünatı yoktur. Sadece araç beynine reset atılarak tekrardan arabayı kullanabilirsiniz.

Mercedes araç güvenliği olarak rakiplerine göre bambaşka seviyelere çıkmış bir markadır. Sürücülerinin her zaman sağlığını ve oluşabilecek güvenlik kaygılarını önlemek isteyen model, bütün olumsuz davranışlara karşı kendisini koruyabilmektedir. Özellikle bu yazımızda bahsettiğimiz Hırsızlık Emniyeti Aktif Uyarısı oldukça sıkı ve pratik çalışan bir özelliktir. Bu hatayla karşılaştığınız zaman acil olarak aracı kullanmanız gerekiyorsa arabayı yedek anahtar ile çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Eğer ki yedek anahtar yanınızda yoksa Mercedes Yetkili Servislerine ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön