Motosikletler İçin Özel Akü Takviye Kablosu Üretimine Geçildi

Motosikletler için akü takviyesi denildiğinde akla genellikle ayak marşı gelir. Ancak supersport ve çoğu enduro model motosiklette ayak marşı bulunmaz. Bazı motosiklet tipleri aynı zamanda vurdurarak çalıştırmaya da imkan vermemektedir. Vurdurma yöntemi ile çalıştırma imkanınız bulunsa dahi kapalı otopark gibi dar alanda motosikletinizi çalıştırmak istediğiniz anda bu yöntem de işe yaramaz olacaktır.

İşte tüm bu aksiliklerden korunmak için motosikletinizde bir akü takviye kablosu taşımanız çok işinize yarayabilir. Fakat bir sorun var. Araçlar için tasarlanan takviye kabloları motosikletlerde taşınmak için oldukça hantal ve yer kaplayan malzemeler. Çoğu motorda bunu koyacak yer olmamasını bir kenara bırakın, scooter tarzı motorlarda sele altına bu kabloyu koyduğunuz anda size hiçbir yer kalmayacaktır. Ayrıca bu kadar büyük bir kablo yumağını yanınızda her yere taşımak da motosiklet akülerinin amperaj değerlerine baktığınızda oldukça gereksiz kalıyor.

İşte tüm bu eksiklikleri çözmek için harekete geçerek, yeni ürünümüzün prototiplerini çalışmaya başladık. Sanırım kablo uçlarına bağlantı için iki tane kıskaç bağlamanın kolay olabileceğini düşünüyorsunuz. Ancak burada müşterilerimize en iyi kaliteyi sunabilmek için tasarlayıp test ettiğimiz onlarca farklı parametre bulunuyor. Boyut olarak küçük olup, her yere sığmasının dışında, güçlü bir takviyeye olanak sağlayacak derecede anma gerilimine sahip olan ve bu işlemi yaparken motosiklete zarar verebilecek koşulların oluşumunu engellemek için detaylı senaryolara dayandırılmış bir kullanma talimatı oluşturuyoruz.

Küçük boyutlarda tasarlanmış bir ürünün araç aküsünden takviye alması konusunda yetersiz olduğu aklınıza gelmiş olabilir. Ürünlerimizde buna da olanak sağlayacak pratik bir özellik de tasarlandı. Böylelikle ister araçtan motosiklete ister motosikletten motosiklete rahatlıkla akü takviyesi yapabileceksiniz. Ürünümüz hakkında detaylı katalog talep etmek ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön