Next 100 BMW Ne Demek?

BMW’nin alanındaki en harika araç modellerini çıkarmaya hazırlandığı döneme doğru gitmeye başlıyoruz. Araç kullanımı, sürüş rahatlığı ve her türlü özellik bakımından destek sağlayan BMW, bu dönem içerisinde yeni teknolojileri kullanmaya başlayacak. Özellikle bu konseptin adına verilen Vision Next 100, modern bir sistem ve yüksek teknoloji kapasitesiyle karşımızda olacak.

Marka yeni sistemleri için hazırlanmaya başlarken Vision Next 100 sistemini Google Spotlight Stories sayesinde 360 derecelik bir videoyla yayınlamıştır. Kullanıcıların oldukça dikkatini çeken bu sistemle birlikte modelin değeri de fazlasıyla arttı diyebiliriz. BMW her dönem içerisinde sunduğu yapılardan bir tanesini de bu isimle sunmayı tercih etti. Konsept açısından Dünya’yı etkileyen bu sistemde bütün araçlar elektrikli ve uzun kullanım için de tasarlandığı bilinmektedir.

Vision Next 100 sistemi normal araç yapılarına göre daha farklı özellikleri içermektedir. Aracın özelliklerinde en fazla merak edileni olan telefon ile birlikte aracın dış ve iç görünümünü izleyebilmek, hangi konumda olursanız olun oldukça fayda sağlayacak denilebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön