Tiryaki Oto Sosyal Medyanın Gücüyle Büyüyor

Günümüzde artık sosyal medya kullanmayan neredeyse yok. Tiryaki Oto olarak sosyal medyanın gücünün gayet iyi farkındayız. Yıllardır deneyimlediğimiz satış ve pazarlama stratejileri üzerine sosyal medya hesaplarımızın, özellikle Instagram sayfamızının daha da çok üzerinde durmaya karar verdik. Bu noktada ilk hedef olarak 50k takipçi hedefimizi 1 sene içerisinde gerçekleştirmeye karar verdik.

Sayılar bazı müşterilerimizin gözüne düşük gelebilir. Ancak unutulmamalıdır ki, bir Instagram sayfasını gerçek ve organik şekilde bu seviyelere getirmek dahi büyük çaba sarf etmeyi gerektirmektedir. Organik olmayan işlemlerle yüzlerce bin takipçiye çok kısa sürelerde ulaşmak mümkün olsa da, Tiryaki Oto sayfalarından gerçek müşterilere dokunmak ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek istemektedir. Bundan dolayı başta çekilişler olmak üzere, interaktif etkinlikler ile kitlemizi büyütmekteyiz.

Siz değerli ziyaretçilerimizi en güncel ürünler, haberler için @tiryaki.oto adresindeki Instagram adresimize davet ediyoruz. Bu sayede en yeni oto elektronik ve aksesuar ürünlerini hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Aynı zamanda stoklarımızda aktif olarak bulunan tüm ürünlere tiryakioto.com sanal mağazamızdan erişmeniz mümkün olacaktır. Sosyal medya ve internet sitemiz senkron bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bundan dolayı internet sitemizden de gönül rahatlığıyla alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön