Toyota Corolla Bijon Anahtarı Nerede?

Son zamanlarda araçlar için önemliliği ile gündeme gelen bijon anahtarı, araç lastiklerinin arızalanması durumunda çokça işe yarayabilmektedir. Özellikle Toyota Corolla için fazlasıyla önemli olan bu yapı, acil durumlarda yardımımıza yetişmektedir. İşlevi ile öne çıkan anahtarı Toyota Corolla araç modelini kullanan bazı sürücüler nerede olduğu konusunda problem yaşayabilmektedir. Bu nedenle yazımızda anahtarın nerede olduğundan detaylı olarak bahsedip sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Toyota Corolla araçların tamamında belirli bir bölgede konumlandırılan bijon anahtarı, bagaj kısmının alt tarafında yani stepnenin altında kalmaktadır. Bu bölgeye giderek kolaylıkla bijon anahtarını bulabilir işlemlerinizi halledebilirsiniz. Toyota Corolla modelleri için çıkış tarihine göre değişiklik gösterebilen bijon anahtarı, bazı durumlarda farklı yerlerde de konumlandırılabilmektedir. O yüzden bahsettiğimiz alanlarda anahtar bulunmuyorsa direkt olarak kullanım kılavuzundan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Bijon anahtarı bütün araçlarda genel olarak bir amaç için kullanılmaktadır. Otomobil üzerindeki bijonları sökmek ve takmak anahtarın ana görevi biçiminde bilinerek acil durumlarda oldukça pratikleşmemizi sağlar. Toyota Corolla araç sahipleri için bahsettiğimiz bu yazı ile birlikte bijon anahtarının da nerede olduğunu gösterdik.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön