Toyota Corolla Kriko Nerede?

Toyota Corolla otomobil modelinde bulunan aletlerden bir tanesi de kriko aletidir. Kriko, el ile taşınması mümkün olmayan bütün yükleri kendi başına kaldırabilir. Genel olarak lastik değişiminde kullanılan bu parça bazı zamanlarda farklı durumlar için de kullanılabiliyor. Konum olarak ise bazı sürücüler aletin nerede olduğu konusunda soru işaretleriyle kalabilmektedir. O yüzden bugünkü yazımızda ‘’Toyota Corolla Kriko Nerede?’’ sorusuna detaylı bir yanıt vereceğiz. 

Toyota Corolla araçlarında kriko aleti tek bir bölgede konumlandırılarak araç sürücülerine kolaylık sağlanmak istenmiştir. Araç bagajının en alt kısmında, stepneyi kaldırdığınız zaman sağ taraftaki bölgeyi de kaldırarak krikoyu bulabilirsiniz. Basit makine sistemiyle çalışan kriko aleti, genel olarak bütün acil durumlarımızda yardımımıza yetişir ve destek sağlar. Eğer ki bahsettiğimiz bölgede kriko bulunmuyorsa ya da bulamadıysanız direkt olarak araç kullanım kılavuzundan faydalanabilirsiniz.

Günümüzde her araçta kesinlikle bulunması gereken kriko aletini, aracınızda bulunmuyorsa en kısa sürede temin etmenizi öneriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön