Varta Akü D24 Ne Demek?

Araç kullanımında büyük bir rol üstlenen aküler, mecburi olarak kullanılan ve araç çalışmasında destek sağlayan bir sistemdir. Sistemde en popüler olarak tercih edilen akülerden bir tanesi olan Varta Akü D24, çokça kullanılarak yüksek oranda tercih edilebiliyor. Peki Varta Akü D24 Ne Demek? Hangi özellikleri bünyesinde barındırıyor? Tiryaki Oto olarak bütün bu sorulara detaylı cevaplar vereceğiz.

Varta Akü D24 serisi Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen bir seridir. Blue Dynamic olarak yayınlanan akünün, güvenilir olması insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmesine neden olunabiliyor. Bununla birlikte araçların yüksek marş gücüne göre dizayn edilen akü, PowerFrame isimli bir ızgara teknolojisine sahiptir. Kullanımda araca verilen güçler her zaman beklenenden üst seviyede olarak sürücülere de rahat bir sürüş desteği sağlar.

Varta Akü, günümüz koşullarına bakıldığı zaman diğer akülere kıyasla daha efektif ve pratik çalışmaktadır. Hava kirliliği konusunda da destek sunan akü, %20 oranla az bir üretim sağlayarak kirliliği de önleyebiliyor. Enerji konusunda ise %20 daha az üretim sağlamaktadır. Akünün kullanım ömrüne bakıldığında ise normal bir araç sürüşü tercih edildiğinde 5-6 seneye kadar gidebilmektedir. Fakat devamlı olarak araç kullanmaktaysanız bu zaman değişiklik gösterecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz boş!Mağazaya dön